Home › Další metody › Aplikace výplní › Trvalé výplně

Moje aktivity

1.9.2013
Výplně a odstranění vrásek s 30% slevou:

Podzimní akce, při které Vám Effect clinic nabízí aplikaci výplní a odstranění vrásek za neuvěřitelnou cenu se slevou 30%. Na standardní ceník se můžete podívat na odkazu - Ceník .

3.2.2012
Operace není vždy nutná:

S postupným prosazováním aplikace dočasných výplní při korekci očních víček je stále méně nutný operační zásah na očních víčkách v mladém věku klientek. Často stačí pouze jen lehce zkorigovat pomocí injekčí výplně a efekt se téměř vyrovná operaci. Pokud se navíc doplní o mezoterapii a kvalitní kosmetiku, pak je rozdíl skutečně patrný.

Trvalé výplně

 

K vyhlazení vrásek, omlazení obličeje či doplnění objemu rtů lze využít nejen aplikaci vstřebatelných materiálů (většinou na bázi kyseliny hyaluronové) či vlastního tuku, ale existuje také možnost injekční aplikace nevstřebatelných, trvalých materiálů. Tyto permanentní výplňové materiály jsou vyráběny na bázi polyakrylátového gelu a jsou do podkoží aplikovány injekčně.

Jedná se o umělé látky, které jsou kompatibilní s lidskou tkání a jejich efekt je trvalý, tzn. časem se postupně nevstřebává jako je to u jiných druhů materiálů. Aplikace může být prováděna buď samostatně či v kombinaci s jiným typem zákroku, např. operací face-lift v celkové narkóze či aplikací botulotoxinu do mimických vrásek. Aplikace těchto permanentních materiálů probíhá téměř totožně jako u ostatních, vstřebatelných materiálů a jejich aplikace se provádí rovněž pouze v místním znecitlivění. Některé druhy trvalých injekčních výplní lze také využít k doplnění objemu ňader. Po zákroku se mouhou běžně utvořit v ošetřované oblasti otoky nebo modřiny, které však postupně samy vymizí.

 

V současné době však již většina pracovišť estetické medicíny od aplikace nevstřebatelných výplní upouští. Mezi nejčastější nežádoucí projevy po aplikaci trvalých výplní totiž patří: alergické reakce (jedná se o cizorodý materiál), tvorba granulomů v místě aplikace, tvorba deformací v ošetřované oblasti, možná viditelnost i hmatatelnost výplně v kůži, nevratné změny výrazu či vycestování gelu do jiné oblasti.