Moje aktivity

1.9.2013
Výplně a odstranění vrásek s 30% slevou:

Podzimní akce, při které Vám Effect clinic nabízí aplikaci výplní a odstranění vrásek za neuvěřitelnou cenu se slevou 30%. Na standardní ceník se můžete podívat na odkazu - Ceník .

3.2.2012
Operace není vždy nutná:

S postupným prosazováním aplikace dočasných výplní při korekci očních víček je stále méně nutný operační zásah na očních víčkách v mladém věku klientek. Často stačí pouze jen lehce zkorigovat pomocí injekčí výplně a efekt se téměř vyrovná operaci. Pokud se navíc doplní o mezoterapii a kvalitní kosmetiku, pak je rozdíl skutečně patrný.

Komplikace plastické operace očních víček

 

Stejně jako každá jiná operace, přináší i estetická operace očních víček některá rizika a po tomto zákroku se mohou objevit některé komplikace, na které by pacienti měli být upozorněni již při vstupní konzultaci s plastických chirurgem. Většina pooperačních projevů však není závažná a lze je úspěšně vyřešit bez trvalých následků.

Mezi nejčastější komplikace, které mohou po plastické operaci horních či dolních víček nastat, patří např. pocit suchého oka, nemožnost dovřít víčko, alergické reakce na použitý zdravotnický materiál, krvácení či infekce. Pooperační komplikací po operaci očních víček také  může být pokles krevního tlaku a pulsu po operaci, zvýšené slzení očí, přetočení víčka či odtažení spojivky od oka. Většina těchto výše popsaných komplikací se řadí k všeobecným komplikacím, které mohou nastat téměř po každém chirurgickém výkonu. Mezi další komplikace patří komplikace specifické, které jsou spojeny výhradně s operací očních víček. Specifické komplikace jsou např. pálení očí, zarudnutí spojivek, utvoření cyst v jizvě, pokles obočí, poranění rohovky či slzných cest, přechodné dvojité viděni či úbytek řas. Dočasná ptóza (pokles víček) může být způsobena hematomy a otoky, s jejich postupným  vstřebáváním však tento příznak sám odezní. Někdy může dojít také k abnormálnímu jizvení (např. vznik hypertrofické či keloidní jizvy) či hyperpigmentaci jizvy. Po vytažení stehů někdy může také nastat roztržení (rozestup) pooperační rány.