Home › Neoperační korekce › Vrásky očního okolí

Moje aktivity

1.9.2013
Výplně a odstranění vrásek s 30% slevou:

Podzimní akce, při které Vám Effect clinic nabízí aplikaci výplní a odstranění vrásek za neuvěřitelnou cenu se slevou 30%. Na standardní ceník se můžete podívat na odkazu - Ceník .

3.2.2012
Operace není vždy nutná:

S postupným prosazováním aplikace dočasných výplní při korekci očních víček je stále méně nutný operační zásah na očních víčkách v mladém věku klientek. Často stačí pouze jen lehce zkorigovat pomocí injekčí výplně a efekt se téměř vyrovná operaci. Pokud se navíc doplní o mezoterapii a kvalitní kosmetiku, pak je rozdíl skutečně patrný.

VRÁSKY V OKOLÍ OČÍ

 

 

Kůže v oblasti očního okolí je velmi specifická. Pokožka v okolí oči je nejen velmi citlivá, ale vzhledem k tomu, že je čtyřikrát tenčí než kůže obličeje (pouhých 0,5 mm) je k vráskám mnohem náchylnější. Mimika obličeje, životní styl, genetické předpoklady i životní prostředí mají vliv na vznik vrásek. Navíc s přibývajícím věkem ztrácí pleť svou přirozenou pružnost i elasticitu a pokožka vypadá povadle. Proto je potřeba kůži v okolí očí věnovat zvláštní péči, která umožní redukovat první viditelné známky stárnutí.

 

Speciálně pro oční okolí, především drobné vrásky od smíchu, tzv. vějířky, existuje celá řada speciálních očních krémů či sér. Jejich pravidelná aplikace pomáhá pokožku zvlhčit a vypnout. Drobnější vrásky dokáže tato speciální kosmetika proti vráskám úspěšně redukovat. Zlepšení stavu kůže je možno pozorovat po několika týdnech, což vyžaduje trpělivost a pravidelnou aplikaci přípravků.

 

První vrásky se objevují kolem 25. let a postupem času se prohlubují. Obličej tak díky nim vypadá starší a unavenější. Proto se doporučuje začít  s vhodnou péčí o pokožku co nejdříve a věnovat především očnímu okolí speciální pozornost. Včasná péče již při objevení prvních drobných vrásek v kombinaci s kvalitní kosmetikou, určenou speciálně pro oční okolí, se určitě vyplatí.

 

MIMICKÉ VRÁSKY

Důsledkem přirozeného stárnutí pokožky a také díky činnosti mimických svalů obličeje dochází k prohlubování rýh v obličeji a vzniku hlubších vrásek. Pláč, smích, mračení i pohyb obličejových svalů ve spánku jsou tak důsledkem vzniku vrásek na místech, kde obličejové svaly pracují nejčastěji. Tento přirozený proces stárnutí startuje většinou okolo třicátého roku života. Velký vliv na vzhled a stav pokožky má však také životní styl, kvalita kůže či dědičné faktory.