Home › Neoperační korekce › Mezoterapie

Moje aktivity

1.9.2013
Výplně a odstranění vrásek s 30% slevou:

Podzimní akce, při které Vám Effect clinic nabízí aplikaci výplní a odstranění vrásek za neuvěřitelnou cenu se slevou 30%. Na standardní ceník se můžete podívat na odkazu - Ceník .

3.2.2012
Operace není vždy nutná:

S postupným prosazováním aplikace dočasných výplní při korekci očních víček je stále méně nutný operační zásah na očních víčkách v mladém věku klientek. Často stačí pouze jen lehce zkorigovat pomocí injekčí výplně a efekt se téměř vyrovná operaci. Pokud se navíc doplní o mezoterapii a kvalitní kosmetiku, pak je rozdíl skutečně patrný.

Mezoterapie

 

Mezoterapie znamená mírně invazivní, avšak nechirurgickou metodu omlazování pleti nejen obličeje, ale také krku, dekoltu a dokonce i hřbetů rukou. Název mezoterapie je odvozen od střední vrstvy kůže, tzv. mezodermu, kde účinné látky, které se do kůže aplikují,  působí a tak pleť hydratují a vypínají. Pleť je pak vyhlazená a působí svěžím dojmem. Mezoterapie tak umožňuje vyhlazení vrásek a omlazení pleti bez nutnosti operace.

 

Pomocí mezoterapie lze dosáhnout omlazení a hydratace pleti, ale také úspěšně bojovat proti pigmentovým skvrnám (tzv. bělením pleti), celulitidě či proti vypadávání vlasů a stimulovat růst nových vlasů. Tato speciální metoda ošetření využívá poznatků z akupunktury. Speciální aktivní látky, jako např. vitamíny, minerální látky, kyselina hyluronová či aminokyseliny jsou bezbolestně a cíleně aplikovány do kůže, což stimuluje buněčnou výměnu a produkci nového kolagenu a elastenu. K aplikaci těchto speciálních substancí se používají speciální válečky s pozlacenými mikrojehličkami na povrchu, tzv. rollery, kterými se přejíždí po pokožce v ošetřované oblasti a tím se účinné látky dostávají pod kůži. Takto dochází zároveň k stimulaci cirkulace krve i lymfy, což podporuje regenerační funkci kůže.

 

Mezoterapie je cenově dostupná alternativa k chirurgickým zákrokům v obličeji či na krku. Výhodou mezoterapie je rychlá a rovnoměrná aplikace účinných látek přímo do kůže obličeje či jiných partií. Před ošetřením není nutná žádná speciální příprava a ani po ošetření nejsou nutná žádná omezení. Bezprostředně po zákroku se však doporučuje vyhnout se slunění a při pobytu na slunci používat opalovací krémy s vysokým ochranným faktorem. Ošetření se provádí většinou v lokálním znecitlivění, nejčastěji pomocí znecitlivující masti. V některých případech však ani toto znecitlivění není potřeba, neboť ošetření je téměř bezbolestné.  Výsledkem mezoterapie je omlazená, vypnutá a hydratovaná pokožka obličeje, krku, dekoltu či rukou.

 

Mezoterapii lze kombinovat i s jinými typy zákroků. Aplikované účinné látky  jsou zvoleny vždy individuálně po předchozí konzultaci s lékařem a důkladné diagnostice pleti. Efekt mezoterapie lze pozorovat ihned po prvním ošetření. Účinek ošetření je sice dočasný, lze jej však po určité době znovu opakovat.