Home › Neoperační korekce › Laserové ošetření

Moje aktivity

1.9.2013
Výplně a odstranění vrásek s 30% slevou:

Podzimní akce, při které Vám Effect clinic nabízí aplikaci výplní a odstranění vrásek za neuvěřitelnou cenu se slevou 30%. Na standardní ceník se můžete podívat na odkazu - Ceník .

3.2.2012
Operace není vždy nutná:

S postupným prosazováním aplikace dočasných výplní při korekci očních víček je stále méně nutný operační zásah na očních víčkách v mladém věku klientek. Často stačí pouze jen lehce zkorigovat pomocí injekčí výplně a efekt se téměř vyrovná operaci. Pokud se navíc doplní o mezoterapii a kvalitní kosmetiku, pak je rozdíl skutečně patrný.

VYHLAZENÍ VRÁSEK LASEREM

 

Tvorbu nového kolagenu a elastických vláken kůže je možno stimulovat také pomocí frakčního laseru. Během ošetření pleti pomocí laseru vyzařuje laserové záření mikropaprsky, které mají na pleť příznivý a léčebný účinek. Při zákroku dochází ve vrstvách kůže k tepelnému prohřátí a jemnému olupování svrchní vrstvy pokožky, což podporuje produkci nového kolagenu. Takto dojde k omlazení, zpevnění a vypnutí pokožky.

Ošetřit frakčním laserem lze nejen jemné vrásky, ale také jizvy po akné, rozšířené póry obličeje či pooperační jizvy. Účinný je laser také v boji s pigmentovými skvrnami.

Zákrok není časově náročný, trvá zhruba 30 minut a vyžaduje rekonvalescenci v  délce maximálně 5 dní.  Olupování svrchní vrstvy kůže trvá několik dní a po několika týdnech lze očekávat výrazně pevnější a vyhlazenou pleť.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dalšími metodami vyhlazení vrásek jsou také např. galvanická žehlička či vodní sprcha. V případě galvanické žehličky se jedná o stimulaci kolagenu pomocí radiofrekvenčních vln, které vysílá speciální sonda. Ta má za úkol prohřát spodní vrstvy kůže, čímž dojde ke stimulaci kolagenu. Tato metoda je ideální pro vypnutí a vyhlazení dolních částí tváří i podbradku. Galvanická žehlička dokáže kromě omlazení pleti a vyhlazení vrásek také pokožku detoxikovat a zbavit nečistot.

Vodní sprcha pracuje s kyselinou hyaluronovou, která je rovnoměrně vpichována do kůže pomocí speciální pera. Tento gel s kyselinou hyaluronovou dokáže úspěšně revitalizovat a hydratovat suchou a stárnoucí pokožku. Efekt tohoto zákroku je dočasný a neporadí si s hlubšími vráskami.