Home › Další metody › Endoskopický browlift

Moje aktivity

1.9.2013
Výplně a odstranění vrásek s 30% slevou:

Podzimní akce, při které Vám Effect clinic nabízí aplikaci výplní a odstranění vrásek za neuvěřitelnou cenu se slevou 30%. Na standardní ceník se můžete podívat na odkazu - Ceník .

3.2.2012
Operace není vždy nutná:

S postupným prosazováním aplikace dočasných výplní při korekci očních víček je stále méně nutný operační zásah na očních víčkách v mladém věku klientek. Často stačí pouze jen lehce zkorigovat pomocí injekčí výplně a efekt se téměř vyrovná operaci. Pokud se navíc doplní o mezoterapii a kvalitní kosmetiku, pak je rozdíl skutečně patrný.

Endoskopický browlift

 

S přibývajícím věkem se v obličeji tvoří nejen vrásky a pleť vypadá povadle a unaveně, ale dochází také ke změně mimiky a tím i celkového výrazu tváře. Kromě aplikace dočasných výplňových materiálů či botulotoxinu ke korekci mimických vrásek, lze korigovat i pokleslé obočí a vrásky čela pomocí operačního zákroku, tzv. endoskopického browliftu.

Endoskopický browlift je operační zákrok, prováděný buď v lokální či celkové anestezii, jehož účelem je celkové omlazení výrazu obličeje, pozvednutí obočí či odstranění asymetrie obočí (ať už vrozené či následkem onemocnění nebo úrazu). Při této operaci je možno zároveň změnit tvar obočí a zároveň vyhladit vrásky v oblasti čela o kořene nosu.

Pokleslé obočí a vrásky čela způsobují zamračený pohled obličeje a celkově pleť obličeje vypadá starší a unaveně. U některých pacientů stačí jen velmi mírný posun obočí k projasnění a omlazení obličeje. Někdy je vhodné operaci obočí zkombinovat s plastikou horních víček, kdy díky korekci pokleslých víček obličej získá mladší vzhled. Stav každého zájemce o omlazení obličeje je velmi individuální, proto je před každým zákrokem nutná osobní konzultace se zkušeným plastickým chirurgem, který dokáže nejlépe posoudit aktuální stav a navrhnout ideální řešení tak, aby obličej působil mladším, ale stále přirozeným dojmem.

Dle typu a rozsahu operované oblasti lze v oblasti obočí a čela použít několik rozdílných  metod a způsobů provedení operace. Pozvednutí obočí je možno provést buď pouhým vyříznutím části kůže nad obočím (tzv. excise)  a jeho opětovným sešitím nebo pomocí závěsných operačních postupů, které využívají jeden či několik drobných řezů na vrcholu čela (ve vlasech).  Při provádění browliftu endoskopicky je využit endoskop s využitím kontroly zraku a tkáně jsou operovány velmi přesně a šetrně.  Díky této moderní a technicky náročné metodě jsou pooperační jizvy minimální.

Normálním projevem v průběhu pooperačního hojení jsou otoky a modřiny v operované oblasti, které se samy brzy vstřebají. Také pooperační bolest bývá minimální. Efekt tohoto zákroku bývá trvalý a lze jej doporučit všem jedincům s níže položeným obočím s četnými vráskami čela, kteří touží po pozvednutí obočí, vyhlazení vrásek a dlouhodobém výsledku.