Home › Další metody › Aplikace výplní › Dočasné výplně

Moje aktivity

1.9.2013
Výplně a odstranění vrásek s 30% slevou:

Podzimní akce, při které Vám Effect clinic nabízí aplikaci výplní a odstranění vrásek za neuvěřitelnou cenu se slevou 30%. Na standardní ceník se můžete podívat na odkazu - Ceník .

3.2.2012
Operace není vždy nutná:

S postupným prosazováním aplikace dočasných výplní při korekci očních víček je stále méně nutný operační zásah na očních víčkách v mladém věku klientek. Často stačí pouze jen lehce zkorigovat pomocí injekčí výplně a efekt se téměř vyrovná operaci. Pokud se navíc doplní o mezoterapii a kvalitní kosmetiku, pak je rozdíl skutečně patrný.

VÝPLNĚ KYSELINOU HYALURONOVOU

 

Aplikace výplňového materiálu na bázi kyseliny hyaluronové může doplnit či nahradit ostatní invazivní zákroky plastické chirurgie. Velmi často se tyto výplně používají v kombinaci s např. plastikou horních či dolních víček, faceliftem nebo aplikací botoxu. Kyselina hyaluronová je tělu vlastní látka, která je obsažena v těle všech savců a vyskytuje se v mezibuněčném prostoru kůže. Jejím úkolem je hydratace kůže a její ochrana před volnými radikály. Kyselina hyaluronová také podporuje tvorbu nových kolagenových vláken a dokáže tak vyplnit a vyhladit mimické i hluboké vrásky. Na trhu je v současnosti mnoho injekčních preparátů s kyselinou hyaluronovou mnoha různých značek i názvů. Proto je vždy vhodné poradit se o nejlepší variantě pro vaši pleť se svým lékařem.

Případné středně hluboké a hluboké vrásky, povadlé tváře či pokleslé koutky úst, nasolabiální rýhy, povadlou pleť pod očima či dokonce malé, neplné rty dokáže vyřešit aplikace kyseliny hyaluronové. Kyselina hyaluronová se podobně jako botulotoxin aplikuje do zvolené lokality tenkou jehlou ve formě gelu. Tato látka je stabilní a odolná. Výsledkem je vyhlazená, mladší pleť bez vrásek.

Zákrok není bolestivý, lokalitu je možno znecitlivit pomocí speciálního krému. Těsně po zákroku je možné, že oblast bude v místě vpichu mírně začervenalá, citlivá či oteklá. Otok i zarudnutí  ale v průběhu několika dní vymizí. Výsledek je možné pozorovat bezprostředně po ošetření.  Efekt výplně je trvanlivější, než v případě botulotoxinu a vydrží 6 až 12 měsíců. Poté se látka postupně vstřebá do kůže. Tato metoda vyhlazení vrásek je časově nenáročná a vhodná i pro muže.