Moje aktivity

1.9.2013
Výplně a odstranění vrásek s 30% slevou:

Podzimní akce, při které Vám Effect clinic nabízí aplikaci výplní a odstranění vrásek za neuvěřitelnou cenu se slevou 30%. Na standardní ceník se můžete podívat na odkazu - Ceník .

3.2.2012
Operace není vždy nutná:

S postupným prosazováním aplikace dočasných výplní při korekci očních víček je stále méně nutný operační zásah na očních víčkách v mladém věku klientek. Často stačí pouze jen lehce zkorigovat pomocí injekčí výplně a efekt se téměř vyrovná operaci. Pokud se navíc doplní o mezoterapii a kvalitní kosmetiku, pak je rozdíl skutečně patrný.

 

Krvácení patří mezi všeobecné komplikace, tzn. může nastat téměř po jakékoliv operaci. Projevy krvácení se v operační ráně objevují  obvykle bezprostředně po zákroku, tedy plastické operaci horních či dolních víček, zhruba v prvních 8-12 hodinách po zákroku. Menší krvácení se projeví vznikem krevních podlitin v okolí operační rány a může prodloužit dobu hojení. Krvácení většího rozsahu v pooperačním období si může vynutit  reoperaci s revizí operační rány. V některých případech se podávají krevní transfúze k zabránění krevní ztráty a jako prevence vzniku šokového stavu.

 

Další příznaky jako např. bolestivost, tvrdá oční koule či tlak v oku mohou být projevy skrytého krvácení za oční koulí. V tomto případě je velmi důležité nejen zastavení krvácení, ale také odsátí krevního výronu z očnice. I v tomto případě lze podat krevní transfúzi k zabránění krevních ztrát.  Tento projev je sice velmi vzácný, ale může být velice nebezpečný, neboť není-li stav ihned léčen, může dojít až k pooperační slepotě.