Moje aktivity

1.9.2013
Výplně a odstranění vrásek s 30% slevou:

Podzimní akce, při které Vám Effect clinic nabízí aplikaci výplní a odstranění vrásek za neuvěřitelnou cenu se slevou 30%. Na standardní ceník se můžete podívat na odkazu - Ceník .

3.2.2012
Operace není vždy nutná:

S postupným prosazováním aplikace dočasných výplní při korekci očních víček je stále méně nutný operační zásah na očních víčkách v mladém věku klientek. Často stačí pouze jen lehce zkorigovat pomocí injekčí výplně a efekt se téměř vyrovná operaci. Pokud se navíc doplní o mezoterapii a kvalitní kosmetiku, pak je rozdíl skutečně patrný.

Nejčastější výkony

 

Operace horních víček

Jedna z nejčastějších operací v plastické chirurgii je operace horních očních víček. Je to relativně jednoduchá operace, která dokáže projasnit výraz a omladit o řadu let. Ne na každé klinice Vám operaci provedou zdárně, proto je dobré vybírat kliniku s rozvahou

Výplň dolních víček kyselinou hyaluronovou

Ještě před pár lety byl přístup k operaci spodních víček více radikální a odstraňovalo se větší množství tukových prolapsů. Trendem poslední doby je spíše konzervativní přístup. To znamená, že často pouze doplníme nepatrně objemu pod tukový prolaps dolního víčka a tím se vyhneme operaci dolních víček i o několik let. Vyplatí se najít zkušeného operatéra, který Vás nebude chtít hned operovat.

Operace dolních víček

V dobře indikovaných případech je operace dolních víček jediné řešení problému s vaky pod očima, s vrásky na spodním víčku či s povislou kůží dolního víčka. Existuje několik variant operace dolních víček. Každý se hodí k vyřešení problému způsobeného jinou příčinou. Váš operatér by Vám měl být schopen nabídnout tzv. transkonjunktivální techniku, transpozici prolapsu a další operační techniky.