Moje aktivity

1.9.2013
Výplně a odstranění vrásek s 30% slevou:

Podzimní akce, při které Vám Effect clinic nabízí aplikaci výplní a odstranění vrásek za neuvěřitelnou cenu se slevou 30%. Na standardní ceník se můžete podívat na odkazu - Ceník .

3.2.2012
Operace není vždy nutná:

S postupným prosazováním aplikace dočasných výplní při korekci očních víček je stále méně nutný operační zásah na očních víčkách v mladém věku klientek. Často stačí pouze jen lehce zkorigovat pomocí injekčí výplně a efekt se téměř vyrovná operaci. Pokud se navíc doplní o mezoterapii a kvalitní kosmetiku, pak je rozdíl skutečně patrný.

řez přes spojivku

 

V případě dolních víček lze zvolit dva druhy přístupu – pod víčkem či přes spojivku.

Řez z vnitřní strany víčka (přes spojivku) je vhodným řešením pokud jsou indikací k zákroku pouze tukové váčky dolních víček bez kožního nadbytku. Tento přístup se nazývá „transkonjuktivální“  a jizvy po tomto zákroku jsou zcela neviditelné. Proto se doporučuje provádět především u mladších pacientů, kteří ještě nemají zvrásněnou a přebytečnou kůži v oblasti dolních víček. Pokud je při této operaci řez prováděn laserem (dle možností a vybavení kliniky), pak zákrok vyžaduje krátkodobou celkovou narkózu. Na oči jsou během operace umístěny speciální kryty aby nedošlo k jejich poškození laserovým paprskem. Při tomto přístupu spojivkou, kdy je řez velmi precizní a šetrný, není nutno ránu šít, proto pacient nemá po operaci žádné stehy a kůže se sama zatáhne a zhojí.

 

Estetická operace očních víček dokáže dodat obličeji mladistvější vzhled, vyřešit pokleslá víčka, která často způsobují zhoršené vidění,  převislou kůži a tukové váčky v oblasti víček. Operace je nenáročná a v případě pooperačního průběhu bez komplikací se víčka velmi rychle zahojí.